אודות החברה

סידס הוא שם נרדף למותגי מזון בינלאומיים באיכות גבוהה. מחנות אחת לממכר ממתקים בשנות ה 50 בתל-אביב, הפכה סידס לחברת יבוא, שיווק והפצה מהאיכותיות הקיימות בישראל. המותגים המיוצגים על ידי החברה הם מהטובים ביותר בתחומם בעולם, וחתימת "סידס" על גבי אריזות המוצרים, מבטיחה סטנדרט איכות גבוה ואמינות חסרת פשרות

ההיסטוריה של סידס מתחילה לפני למעלה מ 70 שנה, אז הציע למכירה סיטונאי בשם משה סידס, מספר מותגי מתוקים בינלאומיים בחנותו בת"א. בנו דני סידס הביא עימו השראה חדשה לעסק והצעיד אותו קדימה מתוך מטרה להפוך ליבואן, משווק ומפיץ בישראל של מגה-מותגי איכות מהמובילים בעולם. וכך היה.

רק הטוב ביותר!

רק הטוב ביותר!

לכל אורך הדרך הקפידה סידס לשמור בעקביות על ערכיה – לייצג רק מותגים מובילים באיכותם ולהביאם לשוק בתנאים האופטימאליים. כך רכשה סידס מוניטין כיבואנית, משווקת ומפיצה חזקה, אמינה ומקצועית, הן בארץ והן מעבר לים מול שותפיה הבינלאומיים.

תחת המטריה של סידס ניתן למצוא היום את השמות המוכרים והאהובים ביותר בתחום המתוקים כמו למשל: שוקולד LINDT, סוכריות הגומי HARIBO, חטיפי הדגנים של CORNY, גליליות CAPRICE, סוכריות BABTDOLL  וריבת חלב HAVANNA.

אבל סידס הא הרבה מעבר למתוקים. החברה מייצגת כיום בין היתר גם את תה TWININGS, קפה DAVIDOFF, חטיפי TERRA, תמציות WATKINS, חטיפי EAT REAL ונוספים.

סידס נשארה חברה משפחתית במימון עצמי בה מועסקים כיום עובדים מיומנים כולל צוות מכירות מנוסה. לחברה טכנולוגיה חדשנית, יחידות עיבוד מידע מודרניות ומשוכללות ומערכות שליטה ובקרה מתקדמות. עם השנים השכילה סידס לפתח יכולות גבוהות בתחומי היבוא והלוגיסטיקה והיא ניצבת בשורה הראשונה יחד עם החברות המובילות בישראל.
המקצועיות של החברה באה לידי ביטוי בהכרה לעומק של כלל תהליכי הייבוא, התקנים הבינלאומיים והמקומיים וכן טיפול מקצועי ויעיל בכל הנוגע לקבלת אישורי כשרות למוצרים המיובאים לישראל מכל מקום בעולם.
לחברה תשתית לוגיסטית הכוללת: שטחי אחסון גדולים עם בקרת טמפרטורה ולחות המאפשרים תנאי אחסון אופטימאליים, צי משאיות להובלה בקרור, אזורים יעודיים לפריקה וטעינת סחורות ושרותי חדר ייצור המאפשרים אריזה, הדבקה ועוד. כל האמור על מנת להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם באיכות הגבוהה ביותר.
יחד עם זאת, סידס של היום היא הרבה מעבר לחברת שרותי יבוא והפצה מקצועית.

עם השנים צברה החברה ניסיון רב בניהול מותגים בינלאומיים מובילים אשר היווה את הבסיס לידע הייחודי המיושם בקפדנות.
החברה מצטיינת בהבנה אמיתית של מותגים וביכולת לבנות עבורם פתרונות שיווקיים כוללים החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית, דרך הכנת תוכניות עבודה מפורטות וכלה ביישום דייקני בשטח. זאת כמובן בהתאם לדרישות השותפים, בעלי המותג, ולצורכי השוק בישראל.

בזכות השותפויות המוצלחות הרבות אותן בנתה סידס במהלך השנים עם מובילי תעשיית המזון העולמית,
סידס ניצבת כיום בשורה הראשונה עם משווקי מוצרי הפרימיום בישראל. ככה זה כשלומדים מהטובים בעולם!

הפילוסופיה שלנו

איכות גבוהה היא שעושה את ההבדל!

המשימה שלנו

להציע חלופה טובה יותר!
מוצרים ושרות בעלי ערך אמיתי ומשמעותי.

הערכים המנחים אותנו

איכות –נחתור לאיכות גבוהה בכל אשר נעשה: בבחירת המוצרים, בשירות, בדרך ההתנהלות ובתרבות הארגונית שלנו.
הגינות – נקפיד להציע ערך אמיתי המצדיק את המחיר.
אותנטיות –נשאף להביא את הטוב ביותר היישר מהמקור.
סלקטיביות – נבחר מכל מקום בעולם רק את המותגים המצטיינים באיכותם.

ההבטחה שלנו

סידס, רק הטוב ביותר!

מצגת החברה

על מנת לקבל את ססמת הגישה לקובץ,

אנא צור קשר במייל: Gal.sides@sides.co.il